Bryggeriet / Brewery

Stallhagen Ab

Getavägen 196, AX-22410 Godby, Åland, Finland
web: stallhagen.com FO-nummer FI 1874376-9

Beställningar 
Fakturor: ekonomi@stallhagen.com

VD:
Timo Vetriö
tel +358 40 576 2372
timo.vetrio@stallhagen.com

Bryggmästare:
Mats Ekholm, produktion & inköp
tel +358 457 344 8501
mats.ekholm@stallhagen.com

Ekonom:
Taava Perälä
taava.perala@stallhagen.com
tel +358 500 577221

Fakturering & Aktier:
tel +358 457 3451985 / 48500
ekonomi@stallhagen.com

Orderhantering
tel +358 457 3425768 / 48500
order@stallhagen.com

Stallhagen Ab Sverige:
VD, William Österlund, direkt + 46 73 6581970
e-post: william.osterlund@stallhagen.com

Kommunikationsansvarig:
William Wallin
william.wallin@stallhagen.com
tel. +358 503543569

 

Försäljare:

Åland
Emil Roselius
emil.roselius@stallhagen.com
tel+358 4573425768

Egentliga Finland
Janne Laiho
janne.laiho@stallhagen.com
tel.+358 50 552 5099

Södra Finland
Stefan Nyman
stefan.nyman@stallhagen.com
tel. +358 405944744

Österbotten
Ari Päiväniemi
ari.paivaniemi@stallhagen.com
tel.+358 400 734957

För senaste nytt gå till: Instagram Facebook

PubStallhagen och Gårdsbutik

Ölservering, lunch, middag, smakprover, bryggeriturer, underhållning, privata tillställningar.
Ölförsäljning, åländska matvaror, honung, gåvor etc.
Besök: Getavägen 196, AX-22410 Godby, Åland, Finland
Information/beställningar/reserveringar:
e-post: pubstallhagen@stallhagen.com
tel:  +358 (0)457 3448500

Stallhagen AB  |  Getavägen 196  |  22410 Godby  |  Åland  |  +358 18 48500

Stallhagen
link file-picture play facebook youtube